Akademie nadání, z.s. (ANA) je nezisková organizace, která již 14 let v Plzni spatřuje své poslání v začleňování nadaných a dvakrát výjimečných dětí do společnosti.

Zvláštní pozornost věnujeme rodinám dětí tzv. dvakrát výjimečných – tzn. nadaných dětí s určitým hendikepem (specifickými poruchami učení, ADHD, poruchami autistického spektra – např. Aspergerovým syndromem, emočními, smyslovými a pohybovými poruchami apod.).

Účelem spolku je umožnit všem dětem, jejich rodinám a veřejnosti společné setkávání, vzájemnou komunikaci a výměnu zkušeností a informací.

Činnost ANA zahrnuje poradenství a odbornou pomoc, školení a semináře, doprovázení pěstounských rodin. Dále nabízíme různé zájmové kroužky, tábory, doučování a jednorázové akce pro veřejnost.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

03Bře/24
Pátek 26.04.2024 08:00 - 14:30

Přijďte pomoct s přípravou herny pro děti

Plzeň, Jiráskovo náměstí 31

V rámci Dnů dobrovolnictví vás Akademie nadání zve na návštěvu svého centra pro nadané děti. Budete mít možnost dozvědět se o službách, které centrum nabízí a možnostech zapojení dobrovolníků. Budete si chtít dobrovolnickou roli vyzkoušet? Potřebujeme pomoci při třídění, lepení a kontrole úplnosti deskových her, pří výrobě pomůcek ( šití, lepení, stříhaní, laminování), úklidových pracích (utřít a vytřít všechny skříně a regály, srovnat věci, opravit atd). Možná při pomoci najdete zajímavou hru a aktivitu, která vám bude inspirací a ještě ji neznáte. A možná se k nám přidáte společnou cestu.

 

Kontakt na organizátory:
Lucie Jasovská
recepceana@seznam.cz
608979822