Armáda spásy, mezinárodní hnutí, je evangelikální součástí všeobecné křesťanské církve. Její poselství je založeno na Bibli. Její služba je motivována Boží láskou. Jejím posláním je kázat evangelium o Ježíši Kristu, a v Jeho jménu naplňovat potřeby lidí bez diskriminace.

Posláním služeb Armády spásy je naplňovat sociální, zdravotní a duchovní potřeby lidí, kteří zažívají ohrožení, osamělost, nemoc, zdravotní postižení, sociální vyloučení a jsou jinak potřební.

Jako dobrovolníci můžete pomoci dětem s přípravou do školy, s organizací a realizací společných akcí, či „jen“ nasloucháním jejich starostem a radostem…podobně také můžete být nablízku seniorům v domovech Přístav, či dalším klientům v našich službách.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

01Bře/24
Pátek 26.04.2024 09:30 - 12:00

SEZNAM SE S ADELANTE

U Nových válcoven 1592/9A 709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Chcete poznat, jak fungují služby Armády spásy a komu pomáhají? Přijďte se k nám podívat!

Máme pro vás připraveno vaření guláše a diskuzi s našimi uživateli a sociálními pracovníky – v případě pěkného počasí venku v našem areálu (v případě nepříznivé počasí využijeme zázemí naší kuchyně denního centra).

Možná bude také prohlídka našeho areálu – podíváte se, jak vypadá azylový dům, noclehárna a denní centrum. Těšit se můžete i na ukázku nouzového přístřešku Iglou. A hlavně spousta nápadů, jak se můžete jako dobrovolníci zapojit a pomáhat našim uživatelům.

Přijďte sdílet radost z dávání! Těšíme se na setkání s vámi!

V případě dotazů kontaktujte koordinátorku: Lenka Maděrová +420 777 497 003, lenka.maderova@armadaspasy.cz