Posláním CPR je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy, včetně zvládání života se zdravotním postižením, prostřednictvím aktivit, programů, vzdělávání, sociálních služeb, a také formou svědectví a vzájemné podpory, na základě křesťanských hodnot.

Sociálně aktivizační služba BRÁNA – prostřednictvím individuálních a skupinových aktivit doprovází dospívající a mladé lidi ve věku od 12 do 35 let na jejich cestě k osamostatnění, součástí je také dobrovolnický program Dělám DOBROvolně v BRÁNĚ. 

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

18Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 15:30 - 18:00

Poznej svět lidí se zdravotním postižením

Syllabova 3039/19e, Ostrava-Vítkovice 703 86, Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Máš zájem poznat svět lidí se zdravotním postižením? Pokud ano, tak si nenechej ujít celorepublikovou akci Dny dobrovolnictví, do které se zapojí Sociálně aktivizační služba BRÁNA, která doprovází mladé lidi se zdravotním postižením na jejich cestě k osamostatnění. Své brány otevíráme ve čtvrtek 25.4.2024 v čase od 15:30 do 18:00 bude probíhat aktivita Moje hobby, v rámci které naši uživatelé pracují se dřevem, vyrábějí a i jinak procvičují svou jemnou motoriku. Můžeš se zde podívat jak aktivita u nás probíhá, seznámit se s našimi pracovníky a uživateli a třeba se i zkusit zapojit. 🙂 Pokud by tě cokoliv zajímalo, neváhej a napiš nám na email brana@prorodiny.cz nebo se koukni na naše stránky https://www.prorodiny.cz/, kde je vše potřebné.