Zjistěte víc na:

Program na Dnech dobrovolnictví:

08Dub/24
Sunday 28.04.2024 15:30 - 17:00

UA Klub – Škola zpěvu Kamerton

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti? Nebo si vyzkoušet lekci zpěvu? Navštivte Školu zpěvu Kamerton, která je určena pro širokou věkovou škálu, včetně mladších dětí, starších dětí a dospělých. Škola zpěvu poskytuje systematické lekce zpěvu, které pomáhají rozvíjet hlasové dovednosti a hudební talent.

Počet účastníků je omezen kapacitou akce a Klubu.

08Dub/24
Saturday 27.04.2024 17:30 - 19:00

UA Klub Teenager klub

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti? Je vám mezi 15 – 20 roky? Navštivte Teenager klub, který je zaměřen na skupinové aktivity a vytváření neformálního, otevřeného prostředí pro setkávání mladých lidí. Každé setkání obsahuje různé aktivity, jako jsou hry, workshopy, diskuse o důležitých tématech pro teenagery a také kulturní události.

Počet účastníků je omezen kapacitou akce a Klubu.

08Dub/24
Saturday 27.04.2024 10:00 - 12:00

UA Klub – Škola ukrajinské kultury

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti nebo představit ukrajinským dětem nějaké zajímavé téma? Přijďte s dětmi a navštivte Školu ukrajinské kultury, kde se potkávají děti z Ukrajiny a objevují bohatství ukrajinského kulturního dědictví. Na této lekci se dozvíte více o ukrajinských jarních lidových tradicích a jarních dětských hrách. Rezervace nutná.

Počet účastníků je omezen kapacitou akce a Klubu.

08Dub/24
Pátek 26.04.2024 17:30 - 19:00

UA Klub – Mandolínový soubor

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti? Chcete si vyzkoušet hru na mandolínu? Navštivte Mandolínový soubor, který je je otevřený novým členům a nabízí možnost se seznamovat s hrou na mandolínu a připojit se k nim při jejich pravidelných zkouškách a vystoupeních.

Počet účastníků je omezen kapacitou akce a Klubu.

08Dub/24
Pátek 26.04.2024 16:00 - 17:00

Beseda s koordinátorem aktivit UA Klubu

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti? Pak přijďte na besedu s koordinátorem UA klubu.

Kontaktní osoba: Jana Zbožínková, +420 739 320 313, jana.zbozinkova@clovekvtisni.cz

08Dub/24
Čtvrtek 25.04.2024 18:00 - 20:00

UA klub: Život cizince a debaty

Litovelská 14, Olomouc

Zajímá vás, jak se žije ukrajinským uprchlíkům v Česku? Jak funguje Klub, který slouží jako místo setkávání nejen pro ukrajinské uprchlíky a jaké aktivity v něm probíhají? Chtěli byste se zapojit do organizace pravidelných aktivit klubu jako dobrovolník a nabídnout svůj čas a schopnosti? Navštivte pravidelnou přednášku Život cizince a debaty, kde účastníci rozebírají důležitá nebo aktuální témata. Smyslem setkání je představit postupně uceleně různé oblasti života v ČR z perspektivy cizince. Nejen o činnosti klubu, životě uprchlíků v ČR, možnostech dobrovolnického zapojení, ale i vlivu dezinformací si s vámi popovídá koordinátor klubových aktivit a pracovnice pracující s ukrajinskou mládeží.

Počet účastníků je omezen kapacitou akce a Klubu.

08Dub/24
Čtvrtek 25.04.2024 16:00 - 17:30

Zapoj se v Člověku v tísni

ČvT Olomouc - Litovelská 14, Olomouc

Zapoj se v Člověku v tísni Podpora vzdělávání není jen doučování. O tom, s čím se ve škole potýkají děti ohrožené sociálním vyloučením a jak se můžete zapojit ve vzdělávacích programech Člověka v tísni vám povypráví naši pracovníci v přímé práce i naši dobrovolníci. Zájemci si mohou také vyzkoušet workshopové aktivity a seznámit se s nabídkou kurzů, materiálů a filmů dostupných pro veřejnost z dílny Člověka v tísni.

Kontaktní osoba: Jana Zbožínková, +420 739 320 313, jana.zbozinkova@clovekvtisni.cz