Jsme rodinná nemocnice. Nabízíme ideální kombinaci moderního přístrojového vybavení a zázemí, poklidné atmosféry i empatického personálu.
Hlavním cílem naší práce na Oddělení následné a dlouhodobé péče je poskytovat uživatelům kvalitní pobytové sociální služby a ošetřovatelskou péči, podporovat jejich samostatnost, soběstačnost a posilovat možnost jejich sociálního začleňování.

Od listopadu 2022 jsme ve spolupráci s VOŠ, OA a SZŠ Domažlice a Mezigeneračním a dobrovolnickým centrem TOTEM, z.s. zahájili dobrovolnický program pro pacienty Domažlické nemocnice. Studentky SZŠ chodí navštěvovat pacienty na Oddělení následné a dlouhodobé péče, připravují různé programy, ozdobily vánoční stromeček a individuálně se věnují klientům, kteří potřebují popovídání, přečíst kousek knížky nebo noviny a společně se svojí pedagožkou Hanou Hradeckou a staniční sestrou Janou Hlaváčovou hledají i další možnosti, jak klientům obohatit pobyt v nemocnici.

Zjistěte víc na:

Program na Dnech dobrovolnictví:

08Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 13:00 - 16:00

Probouzení jara

Domažlice, ONDP odd. Domažlická nemocnice a.s.

Jak funguje dobrovolnictví v Domažlické nemocnici? Přijďte to k nám vyzkoušet. Plánujeme probudit jaro pomocí výsevu okrasných květin, bylinek a pod. K tomu nám bude hrát příjemná muzika a odpoledne si zpříjemníme kávou a něčím sladkým 🙂 Zatím u nás dobrovolničí studentky Střední zdravotnické školy, ale příležitost pomáhat našim pacientům je tu pro každého. Baví vás číst, povídat si, hrát deskovky, na nějaký nástroj a nebo se třeba procházet po zahradě a nevadí vám parťák pro tyto činnosti? Máte šanci našim pacientům zpříjemnit dlouhou dobu než se uzdraví.

Přijďte si to vyzkoušet. Těšíme se na vás.

Hledáme 6-10 dobrovolníků.

Kontakt na organizátory:
Jana Hlaváčová
Jana.Hlavacova@domazlice.nemocnicepk.cz
736456396