Domov pro seniory Chodov nabízí své služby zejména občanům hlavního města Prahy, kteří mají sníženou soběstačnost především kvůli vysokému věku, sociálním důvodům a změnám ve zdravotním stavu a nemohou nadále zůstat ve svém přirozeném prostředí.

Služby jsou určené osobám nad 65 let výše a specifikou Domova je poskytování služby pro seniory neslyšící a pro seniory po cévních mozkových příhodách a jiných mozkových onemocněních. 

Při poskytování péče klademe důraz na respektování individuálních potřeb a přání klientů, využíváme nejmodernější metody a postupy a podporujeme obyvatele Domova v udržování a prohlubování sociálních vazeb a společenských kontaktů.

Rodinu a blízké vnímáme jako naše partnery a nedílnou součást péče o klienty Domova.

Služba je poskytována na dvou pracovištích – v Praze a v Pyšelích.

Zřizovatelem Domova pro seniory Chodov je hlavní město Praha. 

Více informací: www.seniordomov.cz

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

04Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 15:30 - 16:30

DOBROkoncert pro dobrovolníky

Domov pro seniory Chodov, Donovalská 2222/31, 149 00, Praha 4 - divadelní sál

Jedinečné vystoupení sboru obyvatel Domova pro seniory Chodov pod profesionální taktovkou sbormistryň dobrovolnic při příležitosti Dnů dobrovolnictví 2024.
Přijďte si užít příjemnou atmosféru divadelního sálu Domova pro seniory Chodov, společně si zazpívat nebo se jen nechat unášet radostí ze společného souznění.
Po celou dobu Vám bude k dispozici koordinátorka dobrovolníků, která vám s radostí představí dobrovolnický program, zodpoví jakékoli otázky a v případě zájmu Vás provede po společných prostorách Domova.
Těšíme se na Vás!

Kontakt na pořádající organizaci:

Kateřina Svobodová, e-mail: katerina.svobodova@seniordomov.cz