Domovinka – sociální služba, která na území Plzně a blízkého okolí pomáhá již přes 20 let.


Provozujeme stacionář, ve kterém naleznou domov senioři, kteří již nemohou ze zdravotních důvodů žít sami.
Máme zde ale možnost i denního stacionáře, který je především pro rodinné příslušníky, kteří se nechtějí odloučit od svého příbuzného natrvalo. Poskytujeme jim denní péči o jejich blízké. Ráno svého příbuzného přivedou a odpoledne ho vyzvednou. Klienti se účastní různých volnočasových aktivit (trénování paměti, pečení, čtení, muzikoterapie, a jiné), výletů, procházek.

Velkému zájmu se těší terénní pečovatelská služba, která oddaluje nebo eliminuje nutnost umístění seniorů do pečovatelských zařízení. Naše pečovatelky navštěvují klienty i několikrát denně.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

02Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 09:30 - 12:30

Cestou necestou kolem Boleváku

Plzeň, Velký Bolevecký rybník

Jsme DOMOVINKA a s našimi seniory podnikáme spoustu zajímavých věcí. Personální kapacity nás ale brzdí především v jedné věci. Rádi bychom brali naše klienty na procházky do přírody častěji a ve větším počtu klientů. Toto však není možné vzhledem k jejich imobilitě. Téměř každý klient potřebuje pečovatele/asistenta, který by ho vezl na vozíku. Rádi bychom klientům dopřáli procházku/vyjížďku tentokrát kolem Boleveckého rybníka.
Některé klienty bychom dopravili vlastním vozem, s některými bychom jeli MHD. Máte rádi dobrovodružství? A chcete udělat radost našim seniorům, nám a v neposlední řadě i sobě samým? Nejlepší příležitost, přidejte se k nám.

Kontakt na organizátory:
Eva Stummerová
socialni@domovinka.cz
733677099