Jsme lesní klub nabízející péči o děti od 3 do 6 let. Nabízíme péči tři dny v týdnu v omezené provozní době, jelikož zázemí klubu musí být odpoledne k dispozici pro jiné aktivity.

Organizačně fungujeme pod zapsaným spolkem Vicinis, který nám poskytuje podporu. Samotná iniciativa tohoto předškolního lesního klubu vychází z již několik let fungujícího komunitního projektu lesního rodinného klubu, který založila skupinka rodičů z Lesné.

Nejsme rejstříková lesní mateřská škola (z toho důvodu máme v názvu „lesní klub“), která by dostávala finanční příspěvky od státu. To nám dává určitou volnost, ale zároveň to klade velké nároky na komunitu rodičů, průvodců a dalších zapojený osob, abychom mohli fungovat udržitelně a ke spokojenosti všech.

Zjistěte víc na:

Program na Dnech dobrovolnictví:

18Bře/24
Saturday 27.04.2024 10:00 - 18:00

Jarní oživění zahrady lesního rodinného klubu

Brno Lesná, Milénova 16, Lesní rodinný klub v Čertově rokli

Přijďte nám pomoci s oživením zahrady našeho lesního komunitního klubu a poznat naši komunitu rodin.

CO VÁS ČEKÁ? Práce na záhonkách, obnova zahrady po zimě a údržba dřevěných herních prvků, společné vaření, stopovací hra pro děti a zpívání u táboráku.

CO SEBOU? Dobrou náladu, svačinu, něco k opečení na ohni, pracovní oblečení, v případě špatného počasí teplou/nepromokavou vrstvu. Káva, čaj a lehký společný oběd zajištěny.

KDY DORAZIT? Připojit se k nám je možné v průběhu celého dne. Nebojte se přijít i jen na chvilku.

KDE? Na skautské zahradě Milénova 16, vedle lanového centra PROUD. Nejlépe se k nám dostanete z konečné zastávky tramvaje 9 (Čertova rokle) kolem ZŠ Milénova.

Kontakt: lesniklublesna@gmail.com nebo tel. 773 473 992 (Anna Orlová)