MC Beruška – mateřské centrum v Nepomuku, které pořádá pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti. Hlavním cílem je umožnit rodičům a dětem možnost se setkávat v tolerantním prostředí, které respektuje rozdílné přístupy ve výchově a řídí se heslem” Je jedno kdo, hlavně s láskou”.
MC Beruška z.s. funguje již 13 let a za tu dobu se zde vystřídalo mnoho maminek, které udělaly mnoho práce a my jim za to moc děkujeme! Aktuálně pro Vás a Vaše berušky obstarávají chod centra jako dobrovolníci, ale s velikým nadšením tyto dobré duše.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

20Bře/24
Saturday 27.04.2024 16:00 - 20:00

Májka 2024 příležitost být dobrovolníkem na dětské akci

Nepomuk - Hřiště Na Daníčkách

Zveme všechny malé i veliké čarodějnice a čaroděje na zdobení májky, oheň, čarodějnickou zábavu a plnění úkolů spojených s jarem. Odměna čeká pro každého, kdo přijde v čarodějnickém kostýmu, tak se moooc těšíme na každého, kdo dorazí. Ohýnek zajistíme, stánkové občerstvení bude na hřišti k dospozici. Začínáme 27.4.2024 v 16:00 na dětském hřišti Na Daníčkách. Akci společně připravují dobrovolníci z MC Berušky a Pionýrské skupiny Nepomuk. Naše májka je součástí celorepublikových Dnů dobrovolnictví – rádi všem zájemcům vysvětlíme a ukážeme, co, jak a proč děláme a zájemce o možnost vyzkoušet si být dobrovolníkem do příprav zapojíme. 

Hledáme 6 dobrovolníků. Přihlášení je možné prostřednictvím formuláře zde: https://1url.cz.

Kontakt na organizátory:
Karolína Buriánová
okburianova@gmail.com
774561545

08Bře/24
Pátek 26.04.2024 09:30 - 11:30

Čistá hřiště v Nepomuku

Nepomuk Dětské hřiště Na Daníčkách a Dětské hřiště u ZŠ Nepomuk

Připravme společně s našimi nejmenšími dětská hřiště v Nepomuku na letošní provoz a učme je od malička pečovat o prostředí, ve kterém žijí. Na velký jarní úklid před zahájením “venkovní” sezóny srdečně zveme každého, komu není lhostejné prostředí, ve kterém si naše děti hrají.

Jarní úklid bude probíhat na dětských hřištích Na Daníčkách a u ZŠ Nepomuk.

Hledáme 4 dobrovolníky.

Kontakt na organizátory:
Karolína Buriánová
okburianova@gmail.com
774561545