Občanské sdružení ProCit, z. s. bylo založeno již v roce 2010 se záměrem poskytovat a zajištovat bezpečný prostor pro setkávání rodin s poruchou autistického spektra (PAS). Od našich začátků jsme ušli velký kus cesty směrem k profesionalizaci našich služeb.

V současné době tak můžeme nabídnout nejen zázemí, ale i odbornou podporu rodinám s dětmi s PAS i široké veřejnosti.
Kromě sociální služby nabízíme pestrou škálu volnočasových aktivit, nácviky sociálních dovedností i speciálně-pedagogickou péči, dětské i rodičovské skupiny. V našem programu najdete mnoho jednorázových zážitkových akcí pro celou rodinu, několikrát do roka dále organizujeme víkendové i týdenní vzdělávací a sportovně-relaxační pobyty. Pomáháme tak zpestřit a smysluplně naplnit volný čas našich klientů.

V rámci osvěty a vzdělávání realizujeme akreditované kurzy, semináře, besedy a workshopy pro odbornou i širokou veřejnost.

Každý rok organizujeme dnes již tradiční osvětově zaměřené
charitativní akce (Benefiční koncert, Run for ProCit). Podpořit nás můžete příspěvkem na konto veřejné sbírky: Veškerý výtěžek je věnován na realizaci vzdělávacích a sportovně-relaxačních pobytů pro rodiny s dětmi s autismem.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.