Naše žákyně se věnují dobrovolnictví již pátým rokem a v současné době je mezi námi 39 dobrovolnic. Pomáháme v domovech seniorů a osamoceným seniorům v domácnostech.

Asistujeme v kroužcích při práci s dětmi a nezapomínáme ani na pomoc při jednorázových aktivitách. Najít si ve svém životě čas na pomoc druhým je pro nás velkou ctí.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

02Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 13:00 - 14:00

Mezigenerační setkání s hudbou

Plzeň, Západní 1315/7, Domov se zvláštním režimem Petrklíč,

Hudba nás spojuje napříč generacemi, přináší radost a pohodu. Pojďme zažít příjemné odpoledne spolu s muzikálovými, operními a jinými melodiemi. Společně si zazpíváme, zavzpomínáme a přineseme úsměv na tváře klientům Domova pro osoby se zvláštním režimem Petrklíč i dobrovolnicím DM I SPŠD Plzeň. Děvčata zazpívají a uvítáme pomoc s organizačním zajištěním celé akce. Dobrovolníci jsou vítanou podporou i v běžném životě domovů pro seniory a tak, pokud uvažujete o tom, že byste chtěli věnovat hodinu týdně třeba povídání, čtení a nebo procházce s nějakým seniorem, přijďte to ve čtvrtek omrknout, seznámit se s týmem a klienty Petrklíče. Těšíme se na vás.

Hledáme 2 dobrovolníky.
Přihlášení je možné prostřednictvím formuláře zde: https://1url.cz.

Kontakt na organizátory:
Jana Uhlířová
uhlirova@spsdplzen.cz
724334630

02Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 15:00 - 16:00

Zábavné odpoledne pro děti

Plzeň, Radčická 2, park za Plazou

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 proběhne v parku za Plazou zábavné odpoledne pro děti a jejich blízké. Akce je určena pro klienty programu včasné péče Klubíčko a terénního programu Com.pass, organizace Ponton, z.s. a pomáhají ji realizovat dobrovolnice – žákyně DM I SPŠ Dopravní Plzeň, které se o nás dozvěděly přes Regionální dobrovolnické centrum PK TOTEM, z.s.
Mít informace, vyzkoušet si a zažít… bezpečná cesta k dobrovolnictví.
Přidej se, třeba je to i tvoje cesta.

Kontakt na organizátory:
Michaela Šafránková
safrankova@ponton.cz
730117517