Církevní gymnázium Plzeň je všeobecně zaměřené osmileté gymnázium. Bylo založeno v roce 1992.  Zřizovatelem je Biskupství plzeňské. Posláním je poskytovat kvalitní všestranné vzdělání, které je zakořeněné v křesťanské tradici, respektuje osobnost žáka, nabízí otevřenou a přátelskou atmosféru, snaží se vést žáka k zájmu nejen o sebe, ale také o své okolí a je otevřené celoevropské perspektivě.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

03Bře/24
Pátek 26.04.2024 08:30 - 11:30

Cesta plná překvapení

Plzeň, Mikulášské náměstí, Církevní gymnázium - Aula

Přijďte si s námi užít dopoledne plné překvapení. Připravili jsme si pro děti z mateřských škol dobrodružnost cestu, na které je čeká mnoho nejrůznějších úkolů. Prožijí s námi chvíle plné zábavy a her, při kterých se nejen něco naučí, ale také si vytvoří něco na památku. Akce je určená pro děti ve věku 4-6 let. Bude probíhat především ve vnitřních prostorách školy. Dobrovolníci z řad žáků budou pomáhat s organizací této akce a na jednotlivých stanovištích.


Kontakt na organizátory:
Tereza Myslíková
Tereza.Myslikova@cg-plzen.cz
605165475

03Bře/24
Pátek 26.04.2024 08:30 - 11:30

Pojďte si s námi hrát

Plzeň, Mikulášské náměstí - park

Chcete si užít dopoledne plné her? Připravili jsme si pro děti z mateřských škol dobrodružnost cestu, na které je čeká mnoho nejrůznějších úkolů. Prožijí s námi chvíle plné zábavy a her, při kterých se nejen něco naučí, ale také si vytvoří něco na památku. Akce je určená pro děti ve věku 4-6 let a bude probíhat venku v parku na Mikulášské náměstí. Dobrovolníci z řad žáků budou pomáhat s organizací této akce a na jednotlivých stanovištích.

Kontakt na organizátory:
Jakub Kurc
jakub.kurc@cg-plzen.cz
775314638