Dobrovolnická Regionální Agentura DoRA, z.s. působí již více než 10 let po celém Plzeňském kraji.

Zabýváme se náborem, školením a koordinováním dobrovolníků, kteří docházejí pomáhat do neziskových organizací, nemocnic, domovů pro seniory, azylových domů pro matky s dětmi, mohou také pomáhat s doučováním dětí ze sociálně slabých rodin a další.

Dobrovolníci také mají možnost vést svůj vlastní dobrovolnický projekt u nás v DoRA centru. DoRA zajišťuje svým dobrovolníkům kvalitní proškolení, odborně vedené supervize, semináře, kurzy. Dobrovolníci si tak mohou osvojit dovednosti, které dále využijí ve své dobrovolné pomoci.

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

08Bře/24
Pátek 26.04.2024 10:30 - 14:00

Mezigenerační vycházka s překvapením

Plzeň, Božkov

Sraz v 10:30 na konečné v Plzni v Božkově – akce je vhodná jak pro seniory, tak rodiče s dětmi – vydáme se po cyklostezce v rovině (s možností dle potřeby ukončit u MHD), půjdeme na Božkovský ostrov – Fit park, zde mimo využití posilovadel bude připravena veselá hra s překvapením. Po té se vydáme podél potoka do Lobez. Na Střelnici počítáme se zastávkou na občerstvení ve zdejší příjemné restauraci. Dále se vydáme podél Úslavy k Rolnickému náměstí (MHD) a přidáme pozorování kamerunských oveček. Tím vycházka končí (pro vytrvalce pokračuje podél Úslavy směr Divadlo Alfa – MHD). Na tuto vycházku je třeba se přihlásit předem na email: info@doraplzen.cz nebo tel. 734 110 066 s uvedením počtu dospělých a dětí (uvítáme sdělení věku dítěte). Začátek akce bude v Plzni v Božkově na konečné MHD.

Přihlášení dobrovolníci z řad veřejnosti se budou věnovat pomoci s organizací vycházky na místě případně uvítáme dobrovolníka – fotografa, který by celou akci zdokumentoval.

Těšíme se na Vaši účast, DoRA Plzeň.

Hledáme 3 dobrovolníky. 
Přihlášení je možné prostřednictvím formuláře zde: https://1url.cz.

Kontakt na organizátory:
Mgr. Romana Štěpáníková
romana.stepanikova@doraplzen.cz
734110066