I´m perfect nebo imperfect? Na tom asi úplně nezáleží. Ale na čem nám opravdu záleží je právě ta možnost na sobě pracovat, zdokonalovat se a tuto možnost sdílet s vámi.

A kdo jsme? Jsme zbůšský spolek imPerfect a především jsme tým nadšených dobrovolníků, který se nebojí žádné výzvy a táhne za jeden provaz 🙂 Zajímají nás témata sociální, ekologická, osobní rozvoj, orientace na trhu práce nebo třeba bezpečnost na internetu pro malé i velké. Rádi pomáháme a jsme tu pro vás v těžkých životních situacích. 

Setkáváme se s vámi osobně i v online prostředí a při našich aktivitách myslíme i na vás – rodiče s malými dětmi, které si často můžete vzít na akci s sebou. Hledáme ale i cesty, jak můžete získat potřebný čas sami pro sebe. 

Zaměřujeme se také na palčivá témata jako např. prevence  proti diskriminaci, šikaně, domácímu násilí, civilizačním chorobám a vedeme vás k vaší osobní spokojenosti a zdravému životnímu stylu.

Nejčastěji se můžeme ´´potkat´´ ve Zbůchu, v Plzni a přilehlém okolí 😉 

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

03Bře/24
Sunday 28.04.2024 14:00 - 17:00

Stezka skřítka Pořádníčka

Zbůch, Nádražní 192


Vydejte se s námi a s našimi dobrovolníky na naučnou ale hlavně zábavnou ekostezku s tematickými úkoly. Užijí si ji děti i dospělí. Poznáte jak využít materiály “na vyhození” a vdechnout jim nový život. Na konci stezky na vás čeká malá odměna. Nemáte děti, ale podobné akce vás baví? Máme pro vás nabídku, přidejte se do našeho organizačního týmu a vyzkoušejte si dobrovolnictví na vlastní kůži.

 

Kontakt na organizátory:
Martina Macáková
info@im-perfect.cz
737220495