Moudrá Síť z.s. pomáhá seniorům bezpečně ovládat moderní technologie. Propojuje digitální asistenty a seniory pomocí webové aplikace, přes kterou si senior zadá dotaz nebo technický problém, který potřebuje vyřešit na svém zařízení (chytrý telefon, tablet, notebook, počítač, tiskárna, chytrá TV, jiné.). Dotaz si převezme konkrétní digitální asistent poblíž bydliště seniora a problém vyřeší na osobní schůzce, telefonicky nebo online. Osobní schůzka může proběhnout na vybraných pobočkách Městské knihovny v Praze nebo také u seniora doma, či jinde. Díky našim partnerům a dobrovolníkům je služba pro seniory zdarma.  

Zjistěte víc na:

Spojte se s námi:

Program na Dnech dobrovolnictví:

08Bře/24
Čtvrtek 25.04.2024 13:00 - 16:00

Digitální poradenství pro seniory

Plasy, Městská knihovna Plasy, Pivovarská 6

Stáhnout aplikaci, poslat fotku, vyplnit online formulář, poslat email, přetáhnout fotky, připojit Wifi, zvětšit písmo, připojit se na online schůzku, načíst QR kód? S Moudrou Sítí zvládnou senioři cokoli. Přijďte se poradit nebo vyřešit Váš problém na chytrém telefonu, tabletu nebo notebooku dne do Digitální poradny v Městské knihovně Plasy. Zajímá vás, jak v Moudré síti fungují dobrovolníci – poradci pro seniory? Ideální čas a místo na společné nahlédnutí pod pokličku tohoto skvělého projektu.

Hledáme 6 dobrovolníků. Přihlášení je možné prostřednictvím formuláře zde: https://1url.cz.

Kontakt na organizátory:
Ivana Eliášová
ivana@moudrasit.cz
770132768

05Bře/24
Pátek 26.04.2024 13:00 - 17:00

POMOZTE BABIČKÁM A DĚDEČKŮM správně a bezpečně používat moderní technologie

Praha, Chodov, Opatovská 1754/14, 14900 Praha 11 - Chodov

Baví Vás technologie a láká Vás pomáhat druhým? Využijte své dovednosti a pojďte s námi pomáhat těm, kteří to potřebují. Přijďte si vyzkoušet práci digitálního asistenta pro seniory v Moudré Síti a společně s námi pomáhat seniorům správně a bezpečně používat chytrý telefon, tablet nebo notebook. V Městské knihovně Opatov budeme řešit dotazy a problémy seniorů s obsluhou těchto zařízení.

Kontakt na pořádající organizaci:
Ivana Eliášová, e-mail: ivana@moudrasit.cz, tel.: 770132768